Przeskocz do treści

SZAFA LEKARSKA, MEDYCZNA MDBW/1 – DWUDZIELNA, JEDNODRZWIOWA, METALOWA Z PRZESZKLONYMI BOKAMI

Szafa lekarska to niezastąpione wyposażenie w placówkach medycznych, szpitalach i przychodniach. Jest funkcjonalnym i komfortowym rozwiązaniem na bezpieczne przechowywanie medykamentów oraz drobnego sprzętu medycznego.

CHARAKTERYSTYKA SZAFY LEKARSKIEJ
Szafa medyczna, jednodrzwiowa, zbudowana z części górnej i dolnej o lekko odmiennejbudowie, to konstrukcjawykończona z wysokiej klasy blach o grubości od 0,8 do 1,0 mm, pokrytych estetyczną i trwałą powłoką lakierową nałożoną w technologii proszkowej. Warstwa lakieru niewrażliwa na rdzę i niewielkiezniszczenia mechaniczne w szerokiej gamie kolorystycznej. Dzięki temu użytkownikmożewybrać i dostosować kolor szafy do każdego wnętrza. Podstawowy kolor szafy to jasno szary.

Zobacz pełną ofertę na szafy lekarskie.

Część górna wyposażona jest w trwałe drzwi zamykane kluczem z wygodną klamką. Dzięki półkom o dopuszczalnym udźwigu 25 kg, przeszkleniu drzwi i boków, wszystko wykonane ze szkła hartowanego, szafa jest bezpieczna w użytkowaniu.

Część dolna bez przeszklenia, wyposażona jest w pojedynczą szklaną półkę, zamykaną pełnymi drzwiami uchylnymi zamykanymi na klucz.
Jeśli chcesz zobaczyć więcej produktów, kliknij http://www.euro-medical.pl/szafy-lekarskie

Drzwi dolne i górne blokowane są zamkiem baskwilowym 3-punktowym, którego budowaumożliwiawpasowanie rygla powyżej i poniżej mechanizmu blokującego. Zamek kręci się, a rygle wpasowują się w szczeliny lub uchwyty umiejscowione w górnej i dolnej części szafy. Zapewnia to większą wytrzymałość i lepsze zabezpieczenie szaf i drzwi.

WYMIARY SZAFY:
 - Wysokość 1800 milimetrów (+100milimetrów z nogami z blachy lub kołami)
 - Szerokość 600 milimetrów
 - Głębokość 420 mm

Zapoznaj się z ceną

Tutaj obejrzysz produkt szafa MDBW/1