Przeskocz do treści

Wózek do szpitalny do przewozu pacjenta E-2

 W tak dogodnej cenie trudno znaleźć wózki o wyższej klasie niż nasze wyśmienite wyroby.
Nasz wózek może pochwalić się wysoką klasą wykończenia oraz wygodą użytkowania. Jest to wyrób zawierający nowoczesne rozwiązania. Nie wybieraj kota w worku- nasz wózek jest dobrym i bezpiecznym wyborem.

Wózek do przewożenia chorych E-2 przeznaczony jest do transportu pacjentów na terenie szpitala, przychodni i innych placówkach medycznych. Stalowa konstrukcja wózka pokryta jest lakierem proszkowym, niewrażliwym na promienie UV, uszkodzenia mechaniczne i środki dezynfekcyjno-czyszczące. Produkt posiada hydrauliczną regulację wysokości leża realizowaną pompą nożną . Leże wózka dwusegmentowe, oparcie pleców sterowane za pomocą sprężyny gazowej ułatwiającej znacznie użytkowanie personelowi medycznemu. W narożnikach wózka znajdują się krążki odbojowe zabezpieczające zarówno ściany przed obiciami oraz chroniące sam wózek. Wózek standartowo wyposażony jest w barierki boczne prosto i szybko obsługiwane za pomocą jednego przycisku. Ponadto wózek standardowo wyekwipowany jest w wieszak kroplówki oraz kosz na butlę z tlenem.

Wózek do przewożenia chorych E-2 posiada cztery koła jezdne o średnicy 125 mm gwarantują bezproblemową jazdę na korytarzach szpitalnych. Centralna blokada kół - w standardzie - zapewnia łatwą obsługę wózka.

PARAMETRY TECHNICZNE:
Wymiary zewnętrzne: 210 × 69 cm
Zakres regulacji wysokości leża: 46-85 cm

Zachęcamy wejść w link, by poznać nasze inne wyroby.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania ceny szafek przyłóżkowych.