Przeskocz do treści

Szafa lekarska zawiera dwa skrzydła drzwi uchylnych, umiejscowione na zawiasach kołkowych. Wykonana jest z blachy czarnej o grubości 0,8-1 mm. Drzwi i boki szafy posiadają przeszklenie wykonane z szyby hartowanej, zamykane są zamkiem baskwilowym, ryglującym w trzech punktach i wykończonych uchwytem klamkowym.

Szafa wyposażona jest w 4 półki wykończone ze szkła hartowanego o dopuszczalnymudźwigu 25 kg. Lakierowana jest farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi) w kolorze RAL7035 (jasny popiel).
Zobacz pełną ofertę na szafy medyczne
WYPOSAŻENIE OPCJONALNE:

nóżki z blachy o wysokości 100 mm,
nóżki z blachy ze stopkami regulowanymi,
kółka (2 stałe, 2 skrętne w tym jedno z hamulcem).

Jeśli chcesz zobaczyć więcej produktów z kategorii, kliknij: http://www.euro-medical.pl/szafy-lekarskie

Szerokość: 900 milimetrów
Wysokość: 1800 mm
Głębokość: 420 milimetrów

Tutaj obejrzysz produkt szafa lekarska 2 drzwiowa

Zapoznaj się
z ofertą

Szafa medyczna zawiera dwa segmenty drzwi uchylnych, zawieszone na zawiasach kołkowych. Wykończona jest z blachy czarnej o grubości 0,8-1 milimetra. Drzwi szafy lekarskiej mają przeszklenie wykonane z szyby hartowanej, zamykane są zamkiem baskwilowym, ryglującym w trzech miejscach i wykończonych uchwytem klamkowym.

Zobacz pełną ofertę na szafy na leki

Szafa zaopatrzona jest w 4 półki wykonane ze szkła hartowanego o dopuszczalnym ociążeniu 25 kg.

Tutaj obejrzysz produkty: http://www.euro-medical.pl/szafy-lekarskie

Lakierowana jest farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi) w kolorze RAL7035 (jasny popiel).
Kolorem bazowym, w którym wytwarzane są szafy lekarskie jest RAL 7035 (jasny popiel) oraz RAL 9010 (biały).

Proponujemy kolory opcjonalne (za dopłatą): RAL 1015 (jasny beż), RAL 6033 (miętowy zielony), RAL 5010 (ciemny niebieski), RAL 9005 (czarny), RAL 3020 (czerwony), RAL 2011 (pomarańczowy), RAL 8017 (ciemny brąz), i RAL 7032 (szary).

Chcesz zobaczyć więcej produktów, kliknij szafa na leki

Zapoznaj się z ceną

Szafa lekarska to niezastąpione wyposażenie w placówkach medycznych, szpitalach i przychodniach. Jest funkcjonalnym i komfortowym rozwiązaniem na bezpieczne przechowywanie medykamentów oraz drobnego sprzętu medycznego.

CHARAKTERYSTYKA SZAFY LEKARSKIEJ
Szafa medyczna, jednodrzwiowa, zbudowana z części górnej i dolnej o lekko odmiennejbudowie, to konstrukcjawykończona z wysokiej klasy blach o grubości od 0,8 do 1,0 mm, pokrytych estetyczną i trwałą powłoką lakierową nałożoną w technologii proszkowej. Warstwa lakieru niewrażliwa na rdzę i niewielkiezniszczenia mechaniczne w szerokiej gamie kolorystycznej. Dzięki temu użytkownikmożewybrać i dostosować kolor szafy do każdego wnętrza. Podstawowy kolor szafy to jasno szary.

Zobacz pełną ofertę na szafy lekarskie.

Część górna wyposażona jest w trwałe drzwi zamykane kluczem z wygodną klamką. Dzięki półkom o dopuszczalnym udźwigu 25 kg, przeszkleniu drzwi i boków, wszystko wykonane ze szkła hartowanego, szafa jest bezpieczna w użytkowaniu.

Część dolna bez przeszklenia, wyposażona jest w pojedynczą szklaną półkę, zamykaną pełnymi drzwiami uchylnymi zamykanymi na klucz.
Jeśli chcesz zobaczyć więcej produktów, kliknij http://www.euro-medical.pl/szafy-lekarskie

Drzwi dolne i górne blokowane są zamkiem baskwilowym 3-punktowym, którego budowaumożliwiawpasowanie rygla powyżej i poniżej mechanizmu blokującego. Zamek kręci się, a rygle wpasowują się w szczeliny lub uchwyty umiejscowione w górnej i dolnej części szafy. Zapewnia to większą wytrzymałość i lepsze zabezpieczenie szaf i drzwi.

WYMIARY SZAFY:
 - Wysokość 1800 milimetrów (+100milimetrów z nogami z blachy lub kołami)
 - Szerokość 600 milimetrów
 - Głębokość 420 mm

Zapoznaj się z ceną

Tutaj obejrzysz produkt szafa MDBW/1

Szafa na leki stojąca MD/1 jednodrzwiowa, przeszklone drzwi

Szafa medyczna jest wyposażona w jedno, uchylne skrzydło drzwi, umieszczone na zawiasach kołkowych. Budowa szafy z blachy czarnej o grubości 0,8-1 mm.

Drzwi szafy posiadają przeszklenie wykonane z szyby hartowanej, zamykane są zamkiem baskwilowym, regulacja w 3 funkcjachoraz wykończonych uchwytem klamkowym. Szafa wyposażona jest w 4 półki wykonane ze szkła hartowanego o maksymalnym dopuszczalnym obciążeniu 25 kg. Malowana jest farbami w wybranym odcieniu.

WYMIARY ZEWNĘTRZNE Szafa medyczna metalowa MD/1

Wysokość 1800 mm

Szerokość szafy 600 mm

Głębokość 420 milimetrów

Zobacz inne modele tego asortymentu i poproś o wycenę oraz ofertę handlową.

Zachęcamy do zapoznania się z ceną szaf lekarskich medycznych. Wyślij do nas zapytanie o ceny.