Przeskocz do treści

Na rynku wyróżniają nas niskie ceny oraz spora wytrzymałość.

Jeżeli poszukują Państwo porządnego stołu operacyjnego, zapraszamy. Nie warto eksperymentować, wybierz nasz wypróbowany stół operacyjny o dobrej renomie. Stół operacyjny jako jeden z ważniejszych sprzętów w szpitalu powinien zostać wybrany mądrze- zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Stół operacyjny jest mobilnym elektrohydraulicznym stołem operacyjnym. Wyposażony jest w zaawansowane rozwiązania rozszerzające ogólną funkcjonalność stołu i[pomagają w pracy personelowi|ułatwiające pracę personelowi}. Do cech zaliczyć można modułowy blat z segmentami mocowanymi za pomocą systemu szybkozłaczy, elektrohydrauliczny przesuworaz blokadą. Opcjonalnie stół może być wyposażony w system standardowej analizy kolizji ruchów elektrohydraulicznych orazprogramowanie trzech ustawień, które można wywołać z pamięci. Stół posiada niski poziom oraz wielki zakres poruszania pionowego pozwalają na dostosowanie stołu do indywidualnych potrzeb personelu oraz typu operacji.

Znajdź na naszej www inne stoły operacyjne

Zapytaj o cenę


Wyśmienita trwałość a także przyjazna cena stawia nas wyrób w ścisłej czołówce w swojej kategorii.


Dokonanie operacji jest trudne, dlategopowinno się zadbać o odpowiednido tego sprzęt. Przymierzając się do kupna stołu operacyjnego należy wziąć pod uwagę jego trwałośćjak ifunkcjonalność. Proponujemy stoły operacyjne spełniające wszelkie wymagania placówek medycznych.


 

Stół operacyjny SERENADA-B znakomity
stół zabiegowy, który wychodzi naprzeciw specjalizowanym
potrzebom pacjentówi chirurgów bariatrycznych. Bezpieczne
obciążenie robocze do 450 

 

 Znakomity stół zabiegowy, który wychodzi naprzeciw wykształconym potrzebom chorychoraz chirurgów medycznych. Bezpieczne obciążenie robocze do 450 kilogramówDoceniany za plusy kliniczno-użytkowe w korzystnym przedziale cenowym.


 


Stół elektrohydrauliczny zbudowany jest ze stali metalowej, kwasoodpornej. Może być doposażone w dużą gamę blatóworaz podstaw. Regulacja funkcji ruchów kolumnyi wybranych pozycji blatu odbywa się za pomocą niezawodnego układu elektrohydraulicznego. Posiada przesuw wzdłużny blatu, w którym hamulce przesuwu zwalniane są mechanicznie. Ruchy funkcjonalne pozostałych segmentów blatu są wspomagane sprężynami gazowymi.


 


GŁÓWNE CECHY PRODUKTU


stół elektrohydrauliczny


posiadadokument CEKliknij tutaj aby poznać nasze inne stoły operacyjneZapytaj o cenę

Stół operacyjny to produkt o różnym zastosowaniu, posiadający wiele funkcji odróżniający się od innych wyrobów – aktualnie oferowany w niższej cenie.Połowa funkcji regulowana jest elektrycznie, reszta obsługiwana jest manualnie. SU-03 harmonijny z innymi akcesoriami dodatkowymi. Stół operacyjny z przejezdną podstawą, zbudowany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, kwasoodpornej. Pilotem możemy wykonać regulację: wysokości blatu, przechyłów bocznych, Trendelenburga i anty-Trendelenburga, ruch wypoziomowania blatu.

Stół wykonany ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej, o powierzchni matowej. Spód jezdny z centralną blokadą włączaną dźwignią nożną. Materace ściągane od powierzchni blatu, bezszwowe, koła antystatyczne, odporne na działanie środków dezynfekcyjnych. Powierzchnie stołu proste do czyszczenia i odporne na funkcjonowanie środków czyszczących.  Segmenty blatu przenikający dla promieni RTG, pozwalają wykonać zdjęć RTG oraz monitorowanie chorego ramieniem C.

PARAMETRY TECHNICZNE:

Długość całkowita blatu stołu (z podgłówkiem): 2035 mm (± 15 mm)

Szerokość blatu: 500 mm (± 5 mm)

Całkowita szerokość blatu: 550 mm (± 5 mm)

Regulacja wysokości blatu od podłogi: 740 do 1140 mm (± 20 mm)

Pozycja Trendelenburga / anty-Trendelenburga: 40°/ 40°

Przechyły boczne: ±30°

Regulacja oparcia pleców: -40° do +85°

Regulacja podgłówka: -50° do +55°

Wysokość uniesionej ławeczki nerkowej (blat 5 i 6-segmentowy): 150 mm (± 5 mm)

Kąt uniesienia ławeczki nerkowej: 110°

Regulacja nachylenia podnóżków (blat 4 i 5-segmentowy): -90° do +25°

Regulacja nachylenia podnóżków (blat 6-segmentowy): -90° do +90°

Kąt rozchylenia podnóżków: 180°

Przesuw wzdłużny blatu (mechaniczny, bezstopniowy): 340 mm

Zasilanie bateryjne: 24 V DC

Zasilanie sieciowe: 230 V~, 50/60 Hz

Pobór mocy: 100 VA

Dopuszczalne obciążenie statyczne / dynamiczne: 350 kg /200 kg

Masa stołu: 250 kg

Klasa ochrony przed porażeniem elektrycznym: I

Typ części aplikacyjnej: B

Stopień ochrony przed wpływem środowiska: IP-X4

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą stołów operacyjnych. Sprawdź nasze ceny. Zapytaj o cennik.