Przeskocz do treści

Odpowiednia wytrzymałość i świetne ceny cena powodują że nasze wyroby są jednymi z najbardziej docenianych na rynku.

Wieszak na kroplówkę nie może zawodzić, toteż proponujemy produkt o ponadprzeciętnej wytrzymałości. Dla każdego kto poszukuje jakości i niezawodności, rekomendujemy ten doskonały wieszak na kroplówkę. Nasz wieszak kroplówki złożona jest ze świetnych surowców co skutkuję doskonałą jakością.

Wieszak kroplówek  to wyrób w którym zastosowano rozwiązania powodujące w całości zaspokoić oczekiwania kupujących przemieszczanie stojaka umożliwi pięcionóg z kółkami jezdnymi, natomiast regulacja wysokości wieszaka to prosta czynność, przez zaciśnięcie praktycznego układu zaciskowego.

(Wieszak|Stojak} dla kroplówek pokryty jest farbą proszkową oraz powłoką chromem zapewniające dobrą trwałość. Całość posiada estetyczny wygląd.

Wieszak dla kroplówek w wersji SK-2 wyposażony jest w dwa wieszaki do pojemników z płynami infuzyjnymi.

Wysokość: min. 1100 – max. 2000 milimetrów
Średnica podstawy: 680 milimetrów

Sprawdź na naszej stronie inne modele wieszaków kroplówek:

http://www.euro-medical.pl/stojaki-na-kroplowke

Zapoznaj się z ofertą

Proponujemy zawsze świetną cenę przy doskonałej jakości.

Wieszak kroplówki to bazowe zaopatrzenie sal szpitalnych. Przy doborze takiego sprzętu jak wieszak kroplówki powinno się postawić na jakość oraz kupić produkt na lata. Kupując u nas stawiają Państwo na sprawdzoną markę.

Wieszak kroplówki to wyrób w którym zastosowano rozwiązania powodujące w całości zaspokoić oczekiwania klientów przemieszczanie stojaka umożliwi pięcionóg z kółkami jeżdżącymi, natomiast regulacja wysokości wieszaka to łatwa czynność, przez zastosowaniu praktycznego układu zaciskowego.
Stojak dla kroplówek pokryty jest farbą proszkową i powłoką galwaniczną zapewniające wysoką trwałość. Całość posiada estetyczny wygląd.
Stojak dla kroplówek w wersji SK-4 wyposażony jest w cztery haki do pojemników z płynami infuzyjnymi.

Wysokość: min. 1100 – max. 2000 milimetrów
Średnica podstawy: 680 mm

Zobacz inne wieszaki kroplówek : http://www.euro-medical.pl/stojaki-na-kroplowke

Zapoznaj się z ofertą

Cennik stojaków kroplówek który oferujemy jest przystępny dla kupującego.

Dobry wieszak kroplówki znacząco ułatwia obowiązki personelu lekarskiego. Wieszak powinien być trwały oraz odporny na próbę czasu. Poszukując świetnych wieszaków na kroplówkę w korzystnych cenach, zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Stojak na kroplówkę rodzaj A osadzony jest na pięcionogu wykonanym ze stali nierdzewnej. Wyposażony dwa koła blokowane w celu zatrzymania wieszaka.Pięć kółek pozwala na bardziej stabilny niż stojaki oparte tylko na czterech kołach. Stojak wykonany jest w całości ze stali nierdzewnej która  zapewnia trwałość iłatwe czyszczenie w odróżnieniu od wieszaków z podstawa plastikową lub z materiału stalowego malowanego proszkowo. Stojak na kroplówkę typ A podstawę ma wykonaną ze stali nierdzewnej która jest łatwa w utrzymaniu czystości. Stojak posiada regulację wysokości za pomocą odpowiedniego zacisku która sprawia, że opuszczanie orazregulowanie wysokości stała się łatwiejsza i bezpieczniejsza dla użytkownika.

Specyfikacja wieszaka na kroplówkę A

Wykonane ze stali nierdzewnej (podstawa oraz kolumna stojaka
Stal szlachetna 4 haki
Wysokość ruchoma dzięki regulacji śrubowej ze stali nierdzewnej

Zapoznaj się z ofertą

Wieszak na kroplówkę rodzaj C oparty jest na podstawie jezdnej. Górna część wieszaka wykonana została ze stali nierdzewnej, natomiast dolna część 5-cio ramienna wykonana jest z wysokoodpornego plastiku. Posiada dwa koła z hamulcem w celu zatrzymania całego stojaka, 5 kółek sprawia że wieszak jest bardziej stabilny niż stojaki oparte tylko na czterech kołach. Stojak z czterema hakami na kroplówkę.

Nasze rozwiązanie idealnie sprawdza się w szpitalach, klinikach, przychodniach. Zapraszamy do zapoznania się z cenami. Wyślij do nas zapytanie o ceny.