Przeskocz do treści

SPRZĘT MEDYCZNY

Firma FOX Olsztyn oferuje grubszego rodzaju sprzęt medyczny i aparaturę medyczny.

Technologia od dawna odgrywa kluczową rolę w usprawnianiu operacji szpitalnych i poprawie opieki nad pacjentem. Nasza firma W środowiskach szpitalnych niezbędna jest wydajność, niezawodna i dokładna reprodukcja obrazu. Od obrazów medycznych po dane pacjentów, środowisko szpitalne jest złożonym ekosystemem, który wymaga zaawansowanej technologii, aby zapewnić jego sprawne działanie.
Nasze produkty medyczne ze sprzetu to:

 • wózki zabiegowe, opatunkowe, wielofunkcyjne
 • wózki reanimacyjne, anestezjologiczne
 • wózki do przeworzenia chorych
 • wózki inwalidzkie
 • fotel ginekologiczny
  Od wielu lat firma FOX zaspokaja potrzeby społeczności opieki zdrowotnej, konsekwentnie dostarczając sprzęt i materiały medyczne o wysokiej jakości w przystępnej cenie.
  Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży medycznej, nasi pracownicy mogą skutecznie pomagać lekarzom w rozwiązywaniu ich potrzeb w zakresie zaopatrzenia medycznego.
  Dzięki swojej wizji i zaangażowaniu w dostarczanie wysokiej jakości produktów medycznych z niezrównaną obsługą firma rozwija się po dzień dzisiejszy.
  W branży zaopatrzenia medycznego jesteśmy wyjątkową firmą.
  Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu. Zapewnienie wysokiej jakości produktów pasujących do każdego budżetu jest naszym standardem.
  Będziesz zadowolony z oferty naszej firmy. Jesteśmy w stanie dostosować sprzęt typowo pod twoje oczekiwania. Sprawdź nasze ceny.

Nasze szafy lekarskie widniejące na strownie www posiadają wysokie gwarancje producenta oraz certyfikaty CE. Firma Euro Medical jest renomowaną dostawcą sprzętu medycznego klikając tutaj poznacie ich fotele zabiegowe oraz pozostały sprzęt medyczny. Zobacz tutaj aby poznać stojaki na kroplówki oraz wózki oddziałowe. Zajrzyjcie na naszą stronę http://www.euro-medical.pl/stoly-operacyjne aby poznać stoły operacyjne.