Przeskocz do treści

SPRZĘT MEDYCZNY

Firma FOX Olsztyn oferuje grubszego rodzaju sprzęt medyczny i aparaturę medyczny.

Technologia od dawna odgrywa kluczową rolę w usprawnianiu operacji szpitalnych i poprawie opieki nad pacjentem. Nasza firma W środowiskach szpitalnych niezbędna jest wydajność, niezawodna i dokładna reprodukcja obrazu. Od obrazów medycznych po dane pacjentów, środowisko szpitalne jest złożonym ekosystemem, który wymaga zaawansowanej technologii, aby zapewnić jego sprawne działanie.
Nasze produkty medyczne ze sprzetu to:

 • wózki zabiegowe, opatunkowe, wielofunkcyjne
 • wózki reanimacyjne, anestezjologiczne
 • wózki do przeworzenia chorych
 • wózki inwalidzkie
  Od wielu lat firma FOX zaspokaja potrzeby społeczności opieki zdrowotnej, konsekwentnie dostarczając sprzęt i materiały medyczne o wysokiej jakości w przystępnej cenie.
  Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży medycznej, nasi pracownicy mogą skutecznie pomagać lekarzom w rozwiązywaniu ich potrzeb w zakresie zaopatrzenia medycznego.
  Dzięki swojej wizji i zaangażowaniu w dostarczanie wysokiej jakości produktów medycznych z niezrównaną obsługą firma rozwija się po dzień dzisiejszy.
  W branży zaopatrzenia medycznego jesteśmy wyjątkową firmą.
  Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu. Zapewnienie wysokiej jakości produktów pasujących do każdego budżetu jest naszym standardem.
  Będziesz zadowolony z oferty naszej firmy. Jesteśmy w stanie dostosować sprzęt typowo pod twoje oczekiwania. SPradź nasze ceny.