Przeskocz do treści

Pod kątem cen oraz trwałości jesteśmy pionierami rynku medycznego.

 Stanowisko do pobierania krwi oraz iniekcjii jest wyśmienitym wyborem ze względu na jakość oraz oceny klientów. Nasz produkt w postaci stanowiska do pobierania krwi to świetne wyposażenie placówek medycznych. Nasz produkt }w istotny sposób ułatwia pracę personelu medycznego.

Stanowisko do pobierania krwi jest wygodnym i praktycznym rozwiązaniem ułatwiającymsprawneprzeprowadzaniezabiegu iniekcji zarówno na prawym jak i lewym przedramieniu.
Jest to możliwe dzięki użyciu praktycznego rozwiązania polegającego na opcjizmianypołożenia podłokietnika o kąt 180o, modyfikacjipołożeniazespolonego z siedziskiem oparcia o kąt 90o takżeopcjadopasowania wysokości podłokietnika do wzrostu pacjenta. Nasze stanowiska stanowią wyśmienite wyposażenie gabinetów lekarskich. Meble medyczne produkowane przez naszą firmę gwarantująnajlepszy standard i poziom wykonania.
Zastosowanie:
Stanowisko do pobierania krwi, to wyrób, który poprzez zintegrowanie krzesła i stolika zabiegowego przeznaczony jest do uproszczeniadokonanie zabiegu iniekcji na prawym lub lewym przedramieniu osoby poddawanej zabiegowi. Zaprojektowany jest do użytku w placówkach służby zdrowia, szpitalach, sanatoriach. Idealne meble medyczne i szpitalne dla służby zdrowia.
Charakterystyka:
Dokonywanie tej proceduryułatwia przestawne, ściśle zespolone siedzisko z oparciem, które przezmodyfikacjęustawieniaumożliwiawygodneprzeprowadzenie zabiegu. Sprzętwyposażony jest we wspornik "podłokietnik", który przeznaczony jest do podparcia przedramienia pacjenta lub osoby poddawanej zabiegowi.
Stanowisko do pobierania krwi jest sprzętem nieinwazyjnym, niesterylnym.

Znajdź odpowiadający Twoim potrzebom fotele do pobrań http://www.euro-medical.pl/fotele-do-pobierania-krwi

Zapoznaj się z ceną

Gwarancja wysokiej klasy a także niskich cen, to coś co nas charakteryzuje.


Pobieranie krwi to skomplikowana czynność która wymaga właściwego sprzętu takiego jak oferowane stanowisko do pobierania krwi oraz iniekcji. Dobór dobrego stanowiska do pobierania krwi oraz iniekcji jest kluczowy w celu zagwarantowania bezpieczeństwa zabiegu, dlatego nasze wyroby stoją na najwyższym poziomie pod kątem użyteczności. Wybierz nasze stanowiska do pobierania krwi i nie bój się o przebieg iniekcji !

Stanowisko do pobierania krwi jest zrozumiałym i praktycznym rozwiązaniem upraszczającym sprawne dokonywanie zabiegu iniekcji zarówno na prawym jak i lewym przedramieniu.
Powyższe stanowisko do iniekcji pozwala na to to dzięki użyciu wygodnego rozwiązania polegającego na możliwości zmiany ułożenia podłokietnika o kąt 180o, zmiany położenia zintegrowanego z siedziskiem oparcia o kąt 90o takżemożliwośćdopasowania wysokości podłokietnika do wzrostu pacjenta.Nasze stanowiska tworząwyśmienitewyposażenie gabinetów lekarskich. Meble lekarskiewytwarzane przez naszą firmę gwarantująnajlepszy standard i klasę wykonania. Stanowisko do pobierania krwi, to wyrób, który poprzez zintegrowanie krzesła i stolika zabiegowego zaprojektowany jest do usprawnieniadokonania zabiegu iniekcji na prawym lub lewym przedramieniu osoby poddawanej zabiegowi. Stworzony jest do użytku w jednostkach służby zdrowia, szpitalach, sanatoriach. Idealne meble medyczne i szpitalne dla służby medycznej. Przeprowadzenie tej proceduryupraszcza przestawne, ściśle zintegrowane siedzisko z oparciem, które poprzezmodyfikacjępołożeniapozwala naswobodneprzeprowadzenie zabiegu. Wyrób zaopatrzony jest we wspornik "podłokietnik", który służy do oparcia przedramienia pacjenta albo osoby poddawanej zabiegowi.

Zobacz cala ofertę naszych foteli do pobrań http://www.euro-medical.pl/fotele-do-pobierania-krwi
Poznaj ofertę

Jeżeli poszukują Państwo świetnych wyrobów w niewielkich cenach, zapraszamy na naszą stronę.


Fotel do dializ to jeden z najistotniejszych produktów używanych przez personel medyczny. Kupując tak istotny sprzet należy kierować się przede wszystkim wytrzymałością. Kupując nasz doskonały fotel mają Państwo pewność dobrego zakupu.
Fotel do pobrań
Fotel przeznaczony jest do pobierania krwi, stanowi ekwipunek gabinetów lekarskich, przychodni, szpitali oraz laboratoriów. Zaopatrzony jest w dwa podłokietniki regulowane w dwóch płaszczyznach (góra-dół, na boki) a takżeregulowane oparcie. Siedzisko, oparcie i podłokietniki fotela zabezpieczone są materiałem skóropodobnym lub winylowym możliwym w szerokiej gamie kolorystycznej.  Fotelmatrwałąmetalowąstrukturęmalowaną proszkowo w kolorze białym. Opacie ustawiane jest za pomocą sprężyny gazowej.
Szerokość: 80 centymetrów (siedzisko 45 cm)
Wysokość: 125 cm
Głębokość: 80 cm
Dopuszczalne obciążenie: 130 kg
Waga: 40 kg
Regulacja wysokości podłokietników: od 0 cm do 20 cm
Regulacją kąta podłokietników (w poziomie): 180°
Regulacja kąta oparcia: 93° - 180°
Rozmiar podłokietników: 40 x 15 cm

Zobacz inne modele foteli na naszej stronie

http://www.euro-medical.pl/fotele-do-pobierania-krwi

Zapoznaj się z ceną

Stanowisko do pobierania krwi JFK 3 przeznaczony jest do poboru krwi, jest częstym wyposażeniem gabinetów medycznych, przychodni, klinik oraz laboratoriów. Wyposażony jest w dwa podłokietniki regulowane w 2 płaszczyznach (góra-dół, na boki) oraz ruchome oparcie. Siedzisko, oparcie oraz podłokietniki fotela obite są skajem lub winylowym dostępnym w dużej kolorystyce. Fotel ma stabilną stalową budowę malowaną farbą w dowolnym wybranym odcieniu. Opacie ruchome sprężyną gazową.

Podgłówek z regulacją góra/dół.

- Szerokość fotela: 78 centymetrów (siedzisko 45 centymetrów)

- Wysokość fotela: 127 centymetrów

- Długość fotela: 69 cm

- Obciążenie: 150 kg

- Waga: 35 kg

- Regulacja wysokości podłokietników: od 0 cm do 20 cm

- Ruchomy kąt podłokietników (w poziomie): 180°

- Ruchomy kąt oparcia: 93° - 136°

- Rozmiar podłokietników: 40 x 15 centymetrów

Fotel do pobierania krwi JFK 3 - poznaj nasz fotel i podobne modele.

Polecamy zapoznać się z naszym sprzętem i jego opcjami - kliknij tutaj.

Zachęcamy do zapoznania się z cenami stanowisk do pobierania krwi. Wyślij do nas zapytanie o ofertę.